Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Prírodné vonné olejčeky

Prírodné vonné olejčeky ECO

No v skratke ku ECO olejom nemá dodávateľ žiadne certifikáty (pôvod dovoz z USA), podľa tvrdenia dodávateľa sú vyrábané už z rastlín, ktoré sa predtým použili na prvú destiláciu prírodných vonných olejov, a teda tieto oleje sú vyrábané ako druhá či tretia destilácia rastlín. Na základe uvedeného majú menej intenzívnu vôňu a sú redšej konzistencie. Sú vhodné pre začiatočníkov aromaterapie, alebo pre ľudí, ktorí chcú otestovať nový typ vôňe. Nie sú vhodné na domácu výrobu kozmetiky.

100% prírodné vonné olejčeky

100% prírodné oleje sú dovážané z Veľkej Británie, firma ANCIENT WISDOM, a táto firma nám poskytla certifikáty a teda ručíme za 100% éterického oleja(http://ancientwisdom.info/aromatherapy/essential_oils/essential_oils.html ). Sú vyrábané ako prvá destilácia rastlín, majú pekný intenzívnu vôňu. Sú vhodné aj do kúpeľov a do domácej kozmetiky. Pred použitím si prečítajte certifikát ku konkrétnemu olejčeku.

BIO vonné olejčeky

Bio éterické oleje sú tiež 100% éterické oleje od výrobcu ANCIENT WISDOM a sú vyrábané z rastlín, pri ktorých prestovaní neboli použité žiadne chemické látky (hnojivá, pesticídy, atd). Sú certifikované v asociácií „SOIL ASSOCIATION“.

https://www.ancientwisdom.biz/orgeo

https://www.soilassociation.org/

Dúfam, že Vám to pomôže lepšie sa rozhodnúť pri výbere olejčeka.

Zobrazujú sa výsledky 1–24 z 88