Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Balíček Čistý oddych

10,90

Kategórie:

Popis

Balíček obsahuje:

  • papierové mydlá s vôňou ruže
  • sójová vonná sviečka s vôňou vanilky
  • mydlový kvet s vôňou broskyne
  • morská soľ do kúpeľa Stres

Papierové mydlá s vôňou ruže sú výborné ak ste si niekedy išli umyť ruky v práci, reštaurácii alebo na verejných toaletách a zistili ste že tam nie je mydlo? Cestujete? Nová veľkolepá sada papierových mydiel je dokonalým riešením pre podobné situácie – kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto mydlá budú nepochybne veľkým hitom medzi mamičkami s malými deťmi. Dodáva sa v  ľahkom, kompaktnom flip-top puzdre v ktorom nájdete 20 jednorázových plátkov. 

 

Sviečka vonná zo sójového vosku s vôňou vanilky v sklenenej fľaštičke. Tieto sviečky majú príjemnú  a jemnú prírodnú vôňu s dlhou dobou horenia. Výhoda sójového vosku je, že zadrží vôňu po dlhý čas a uvoľňuje ju rovnomerne. Prírodná sviečka má čistejšie horenie, menej vyžaruje teplo a vydrží dlhšie ako parafínové sviečky a zanecháva minimálne zvyšky nezhoreného vosku.

 

Krásny Mydlový kvet s vôňou broskyne je perfektným darčekom, svadobným darom, alebo jednoducho darčekom pre každú príležitosť. Sú dokonalým doplnkom pre relaxačnú alebo romantickú kúpeľ. Stačí pridať jednu alebo dve ruže do teplej kúpele a sledovať ako sa rozpúšťajú pred vašimi očami a potom si už len vychutnať krásne zafarebnú vodu a vynikajúcu vôňu. Kúpeľ zanechá vašu pleť mäkkú, hodvábnu a nádherne sviežu. Vyzerá ako skutočný kvet!

 

  Morská soľ do kúpeľa Stres je zmesou čistých esenciálnych olejov Bergamotu, Geránium muškátu, Vetiveru a prírodnej morskej soli. Esenciálny olej Bergamot má silné povzbudzujúce a osviežujúce účinky, utišuje nervové napätie, frustráciu, pomáha pri stavoch úzkosti, nespavosti, zmierňuje depresie – antidepresívum, jemne uvoľňujúci a výrazne pozdvihujúci účinok tela a mysle, navodzuje optimizmus a spontánnosť, vhodný pre rovnováhu ženských hormónov. Protikŕčový, protizápalový, protiplesňový, účinné antiseptikum pri liečbe zápalov kože (kožné infekcie-lupienka, ekzém, akné, nečistá pleť a hnisavé vredy) a ústnej dutiny (herpes, opary), na infekcie dýchacích ciest (škrabanie bolesti v krku, bronchitída, angína – vhodné zmiešať s citrónom a eukalyptom), infekcie močových ciest, preventívne pomáha proti kandidóze, cystitíde a následných ochoreniam, je liekom proti horúčke, stimuluje trávenie – pri nadúvaní a kolike, pri nechutenstve – strate chuti k jedlu v dôsledku emocionálneho stresu –  anorexii. Esenciálny olej Geránia má výrazne kvetinovú vôňu s nádychom do korenista. Pôsobí antidepresívne, upokojujúco, povzbudzujúco a harmonizujúco. Obľubujú ho najmä ženy, ktorým pomáha pri zvládaní predmenštruačného syndrómu a v menopauze. Dokáže totiž stabilizovať ženské hormóny a pri menštruácii dokonca zmierniť krvácanie. Vetiverová tráva má dlhé silné aromatické listy a rovné stonky. Rastie v trsoch a je veľmi vysoká. Jej korene sú tenké, ale intenzívne aromatické. Vetiver sa parnou destiláciou získava z koreňov a proces získavania oleja z koreňov je veľkou výzvou. Jej vôňa je ťažká, horká a veľmi zemitá. Pomáha pri nespavosti, reguluje apetít a ukázala sa efektívna pri ochorení anorexia nervosa pri pravidelnom užívaní.