Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Balíček Darujem Ti chvíľku pre seba :)

11,90

Balíček obsahuje:

  • Sójová vonná sviečka Levanduľa,
  • mydlo Secrets de Provence s mandľovým olejom,
  • vonný vosky do aromalampy Korenistá vanilka a Levanduľové polia,
  • Relax prírodná zmes esenciálnych vonných olejov.

Všetky naše balíčky sú milo darčekovo zabalené a pripravené potešiť každé srdiečko 🙂

Skladom už iba 1

Kategórie:

Popis

Balíček obsahuje:

  • Sójová vonná sviečka Levanduľa,
  • mydlo Secrets de Provence s mandľovým olejom,
  • vonný vosky do aromalampy Korenistá vanilka a Levanduľové polia,
  • Relax prírodná zmes esenciálnych vonných olejov

 Vonná sviečka zo sójového vosku v sklenenej fľaštičke. Tieto sviečky majú príjemnú  a jemnú prírodnú vôňu s dlhou dobou horenia. Výhoda sójového vosku je, že zadrží vôňu po dlhý čas a uvoľňuje ju rovnomerne. Prírodná sviečka má čistejšie horenie, menej vyžaruje teplo a vydrží dlhšie ako parafínové sviečky a zanecháva minimálne zvyšky nezhoreného vosku.

 

Mydlo Secrets de Provence s mandľovým olejom je jemné BIO mydlo. Ideálne pre celú rodinu, jemne umýva aj detskú pokožku. Dodáva pokožke jemnosť a čistí prach, špinu, pot a nadbytočný kožný maz. Chráni pred nadmerným vysušením. Jemné mydlo na umývanie tváre, rúk a celého tela čistí pokožku, osviežuje a upokojuje podráždenie. Jeho kľúčovými zložkami sú organický palmový olej, olivový olej a rastlinný glycerín. Ich kombinácia poskytuje pokožke jemnosť, adekvátnu úroveň hydratácie a rýchlejšiu regeneráciu pokožky. Tiež chráni pokožku pred nadmernou stratou vlhkosti a vonkajšími faktormi. Mydlo vytvára jemnú penu a obklopuje ju príjemnou vôňou mandlí. Vhodné pre všetky typy pleti. Neobsahuje pridané umelé farby, konzervačné látky a živočíšne tuky.

Vosk do aromalampy s vôňou Korenistá vanilka pripomína šálku kulinárskej dokonalosti. Má vôňu hustej, krémovej peny ochutenej bourbon vanilkou z Madagaskaru, doplnená šľahačkou, štipkou hnedého cukru, kardamónom a vianočným korením. Vôňa, do ktorej sa budete chcieť ponoriť …Všetky procedúry spríjemní jemná vôňa vonného vosku do aromalampy Levanduľové polia, ktorú roztopíte v aromalampe a prevonia celý domov. Vôňa Levanduľové polia vás zavedie do rozsiahlych oblastí Provence, kde sa nekonečné fialové koberce levandule chvejú v miernom vánku. Vôňa tohto vosku je ako vánok, ktorý uvoľňuje telo, čistí myseľ a spolu s lákavou vôňou levandule vás dostane takmer do stavu extázy, kedy sa uvoľníte od všetkého stresu. Zavrite oči a oddýchnite si v pohodlí domova…

Relax prírodná zmes esenciálnych vonných olejov obsahuje levanduľu a mandarínku, ktoré pomáhajú uvoľniť myseľ a telo a poskytnúť pocit pohody. Zmes má príjemnú citrusovo-sladkú vôňu s upokojujúcimi a uvoľňujúcimi účinkami. Levanduľa eliminuje stres a podráždenosť, zatiaľ čo mandarínka vyživuje nervový systém a pomáha znižovať pocity vyčerpania. Vytvorte si zo svojho domova vlastné relaxačné centrum. Ukončite ťažký deň aromaterapiou. Prírodné riešenie ako sa uvoľniť po ťažkom dni a zrelaxovať a oddýchnuť si. Aplikujte pár kvapiek do aromalampy alebo difúzera. Prípadne nakvapkajte pár kvapiek do základného za studena lisovaného oleja, premiešajte a vlejte priamo do kúpeľa.