Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Balíček Darujem Ti šťastie :)

12,90

ek obsahuje:

  • Sójová vonná sviečka Vanilka,
  • mydlo Secrets de Provence s olivovým olejom a vôňou fíg,
  • vonný vosky do aromalampy Levanduľové polia a Korenistá vanilka,
  • Šťastie prírodná zmes esenciálnych vonných olejov

Všetky naše balíčky sú milo darčekovo zabalené a pripravené potešiť každé srdiečko 🙂

Skladom už iba 1

Kategórie:

Popis

Balíček obsahuje:

  • Sójová vonná sviečka Vanilka,
  • mydlo Secrets de Provence s olivovým olejom a vôňou fíg,
  • vonný vosky do aromalampy Marcipán a Whiskey a karamel
  • Šťastie prírodná zmes esenciálnych vonných olejov

 Vonná sviečka zo sójového vosku v sklenenej fľaštičke. Tieto sviečky majú príjemnú  a jemnú prírodnú vôňu s dlhou dobou horenia. Výhoda sójového vosku je, že zadrží vôňu po dlhý čas a uvoľňuje ju rovnomerne. Prírodná sviečka má čistejšie horenie, menej vyžaruje teplo a vydrží dlhšie ako parafínové sviečky a zanecháva minimálne zvyšky nezhoreného vosku.

 

Mydlo Secrets de Provence s olivovým olejom a vôňou fíg je jemné BIO mydlo vyrobené z olivového oleja s prevoňané figami. Ideálne pre celú rodinu, jemne umýva aj detskú pokožku. Vôňa fíg rozjasní vaše zmysly! Dodáva pokožke jemnosť a čistí prach, špinu, pot a nadbytočný kožný maz. Chráni pred nadmerným vysušením. Jemné mydlo na umývanie tváre, rúk a celého tela čistí pokožku, osviežuje a upokojuje podráždenie. Jeho kľúčovými zložkami sú organický palmový olej, olivový olej a rastlinný glycerín. Ich kombinácia poskytuje pokožke jemnosť, adekvátnu úroveň hydratácie a rýchlejšiu regeneráciu pokožky. Tiež chráni pokožku pred nadmernou stratou vlhkosti a vonkajšími faktormi. Mydlo vytvára jemnú penu a obklopuje ju príjemnou vôňou olív a fíg. Vhodné pre všetky typy pleti. Neobsahuje pridané umelé farby, konzervačné látky a živočíšne tuky.

 

Šťastie prírodná zmes esenciálnych vonných olejov je zaujímavá citrusovo sladká vôňa, ktorá navodzuje pocit spokojnosti a štastia. Ak aj vy máte do týždňa aspoň hodinku voľna, odporúčame si ju spestriť vonným olejčekom Štastie. Zmes Bergamotu, Ylang Ylang a Grapefruitu je známa tým, že pomáha proti depresií, upokojuje zlomené srdce a môže tiež slúžiť ako afrodiziakum.