Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Balíček Detox

7,90

Krásny balíček vhodný ako darček alebo pre vlastné potešenie 🙂 Prírodná relaxačná soľ z Mŕtveho mora sa líši od obyčajnej morskej soli chemickým zložením. Soľ do kúpeľa navodí pocit očisty tela a energie pre nové dni…Obsahuje unikátne prírodné prvky ako horčík, draslík, vápnik, sodík a magnézium. Nespracovaná soľ z Mŕtveho mora, je bohatšia na železo a mangán. Pôsobí relaxačným a ukľudňujúcim účinkom na celé telo, utišuje svalovú únavu. Čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky. Prírodný esenciálny olej Pomaranč vhodný či už do kúpeľa, masážnych olejov alebo aromalampy navodí osvieženie, ale zároveň ukľudňuje a uvoľňuje. Vhodný pri bolestiach hlavy a zahnaní zlej nálady. V dnešnej dobe výborný pomocník pre nájdenie pokoja a uvoľnenie z krajiny stresu a dennodenných povinností. Vonný olej škorica zahreje v období zimy a výborne sa kompinuje v aromalampe aj s prírodným olejom z pomaranča.Vonný vosk do aromalampy s vôňou Thajská orchidea je nádherná svieža kvetinová vôňa exotických orchideí, ktorá váš domov prevonia duchom exotických kútov juhovýchodnej Ázie. Prenesiete sa v mysli do tropickej džungle presýtenej oparom po monzúnovom daždi, ktorý očistí telo a dušu.

 

 

Skladom už iba 1

Kategórie:

Popis

Balíček obsahuje:

  • relaxačná soľ do kúpeľa z Mŕtveho mora Detox
  • Škorica vonný olej do aromalampy
  • Pomaranč prírodný esenciálny olej Eco
  • vonný vosk do aromalampy s vôňou Thajská orchidea

Krásny balíček vhodný ako darček alebo pre vlastné potešenie 🙂 Prírodná relaxačná soľ z Mŕtveho mora sa líši od obyčajnej morskej soli chemickým zložením. Soľ do kúpeľa navodí pocit očisty tela a energie pre nové dni…Obsahuje unikátne prírodné prvky ako horčík, draslík, vápnik, sodík a magnézium. Nespracovaná soľ z Mŕtveho mora, je bohatšia na železo a mangán. Pôsobí relaxačným a ukľudňujúcim účinkom na celé telo, utišuje svalovú únavu. Čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky.

Prírodný esenciálny olej Pomaranč vhodný či už do kúpeľa, masážnych olejov alebo aromalampy navodí osvieženie, ale zároveň ukľudňuje a uvoľňuje. Vhodný pri bolestiach hlavy a zahnaní zlej nálady. V dnešnej dobe výborný pomocník pre nájdenie pokoja a uvoľnenie z krajiny stresu a dennodenných povinností. Vonný olej škorica zahreje v období zimy a výborne sa kompinuje v aromalampe aj s prírodným olejom z pomaranča.

Vonný vosk do aromalampy s vôňou Thajská orchidea je nádherná svieža kvetinová vôňa exotických orchideí, ktorá váš domov prevonia duchom exotických kútov juhovýchodnej Ázie. Prenesiete sa v mysli do tropickej džungle presýtenej oparom po monzúnovom daždi, ktorý očistí telo a dušu.