Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Ružová záhrada

8,90

Balíček obsahuje:

  • vonné vrecúško so sušených lupeňov ruží
  • mydielko Marseille s vôňou ruže,
  • sada papierových mydielok s vôňou ruže,
  • vosky do aromalampy ruža a šampanské

Všetky naše balíčky sú milo darčekovo zabalené a pripravené potešiť každé srdiečko 🙂

Skladom už iba 1

Kategórie:

Popis

Balíček obsahuje:

  • vonné vrecúško so sušených lupeňov ruží
  • mydielko Marseille s vôňou ruže,
  • sada papierových mydielok s vôňou ruže,
  • vosky do aromalampy ruža a šampanské

Vonné vrecúška sú z ľanovej látky s motívom ružovej ruže, doplnené ružovou stužkou agombíkom, naplnené sušenými lupeňmi ruží s pár kvapkami 100 % prírodného esenciálneho vonného oleja Ruža stolistá. 100 % čísté, prírodné sušené kvety bez akýchkoľvek prísad. Ružové kvety sa sušia ekologicky. Vonné sáčky môžete použiť na prevoňanie skrine (prírodný prostriedok proti moliam), vonné dekorácie, kvety levandule môžu byť opätovne parfumované silicou na výraznejšiu vôňu, ktorá prevonia domov a navodí pohodu, vonné sáčky pod vankúš, ktoré navodia pokoj, relax, utíšia bolesti hlavy, pôsobia antistresovo, ale tiež podporujú spánok.

Mydielko Marseille s ružovou vôňou je krásnym darčekom s príjemnou vôňou, ktorá Vás jemne pohladí a ozdraví Vašu pokožku. Mydlo prekvapí aj svojou výnimočnosťou pretože je hypoalergénne, neobsahuje žiadne chemikálie a je ideálne pre citlivú pokožku. Dermatológovia ho často odporúčajú pri liečbe akné, ekzémov, psoriázy a precitlivenej pokožky. Jeho pH 9,5 nespôsobuje žiadne podráždenie. Práve naopak, zanecháva pokožku hebkú. Ďalšou výhodou mydla je, že je skvelým pomocníkom pri odstraňovaním odolnejších škvŕn. Stačí aplikovať, jemne preprať oblečenie a nechať vlhké pôsobiť cez noc.

Papierové mydielka s vôňou ruže sú výborným pomocníkom,ktorú ocenia hlavne ženy, aby ju mali vždy po ruke v kabelke 🙂 Už ste si niekedy išli umyť ruky v práci, reštaurácii alebo na verejných toaletách a zistili ste že tam nie je mydlo? Cestujete? Sada papierových mydiel je dokonalým riešením pre podobné situácie – kdekoľvek a kedykoľvek. Tieto mydlá budú nepochybne veľkým hitom medzi mamičkami s malými deťmi. Dodáva sa v  ľahkom, kompaktnom flip-top puzdre v ktorom nájdete 20 jednorázových plátkov. Kompaktné, pohodlné a ľahko použiteľné papierové mydielkasú dostatočne malé na to, aby sa ste si ich mohli uložiť vo vašom stole, peňaženke, v aute alebo vrecku pre každodenné použitieStačí len pridať vodu do týchto príjemne voňavých tenkých plátkov mydla a pozerať ako sa okamžite premenia na šumivú penu. Každý plátok dodáva potrebné množstvo mydla, ktoré je potrebné na jedno umytie. Papier je biologicky rozložiteľný a bezpečný pre životné prostredie.

Vôňa vonných voskov ružové šampanské je originálna a bohatá svieža vôňa, ktorá nám umožňuje zaspomínať si na dávne doby honosnej Rímskej ríše. Hodovanie pri stoloch plných hrozna a vína príjemne prevonia váza čerstvých ruží, ktoré opojne doladia atmosféru. Budete sa cítiť výnimočne….