Starostlivosť z darov prírody
Pri objednávke nad 30 Eur, poštovné zdarma

Balíček plný oddychu

13,99

Balíček obsahuje:

  • sada 9 ks mydlových ruží s vôňou levandule
  • Mydlo ALEPPO NAJEL s fialkou
  • Prírodný esenciálny olej STRES
  • fialová špongia do sprchy alebo kúpeľa

Všetky naše balíčky sú milo darčekovo zabalené a pripravené potešiť každé srdiečko 🙂

 

Skladom už iba 1

Popis

Balíček obsahuje:

  • sada 9 ks mydlových ruží s vôňou levandule
  • Mydlo ALEPPO NAJEL s fialkou
  • Prírodný esenciálny olej STRES
  • fialová špongia do sprchy alebo kúpeľa

Krásne balené Mydlové Kvety sú perfektným darčekom, svadobným darom, alebo jednoducho darčekom pre každú príležitosť. Sú dokonalým doplnkom pre relaxačnú alebo romantickú kúpeľ alebo sa dajú použiť jednotlivo ako mydlá pre hostí. Stačí pridať jednu alebo dve ruže do teplej kúpele a sledovať ako sa rozpúšťajú pred vašimi očami a potom si už len vychutnať krásne zafarebnú vodu a vynikajúcu vôňu. Kúpeľ zanechá vašu pleť mäkkú, hodvábnu a nádherne sviežu. Vyzerajú ako skutočné kvety! Kytice sú umelecky usporiadané a krásne prezentované v darčekovom balení.

 Mydlo ALEPPO NAJEL s fialkou je vyrobené na báze olivového oleja s pridaním vavrínového oleje a výťažku z fialiek. 100% prírodný produkt, bez chemických prísad, farbív, konzervačných látok a prostriedkov na penivosť Pre všetky typy pleti. Môžete ho používať na každodennú starostlivosť. Vďaka extraktom z fialky zostane Vaša pokožka zahalena jemnou kvetinovom vôňou. To vám dáva pocit pohody a relaxácie. Fialka pomáha ukľudniť podráždenú pokožku. Fialky sú bohaté na vitamín C, saponíny, flavonoidy, rutín a množstvo iných prospešných látok. Na vonkajšie použitie môžete použit pri odreninách, ekzémoch, psoriáze, vyrážkach, ale aj pri rakovine kože. V kozmetickom priemysle sa ich priaznivé účinky využívajú už dlhú dobu. Pravidelné používanie znižuje suchosť pokožky a veľmi zanecháva pokožku hydratovanú.

Prírodný esenciálny olej STRES je prirodné riešenie ako lepšie zvládať stres, ktorý je spojený s každodenným životom. Zmes Levandule, citrónu a šalvie upokojuje myseľ a telo, odburáva stres, uvoľňuje napätie a poteší Vaše zmysly. Vôňa je príjemne citrusovo-sladká a kvetinová. Aplikujte pár kvapiek do aromalampy alebo difúzera. Prípadne nakvapkajte pár kvapiek priamo do kúpeľa. Použitie vonných olejčekov Voňačik

 

Špongie sú ideálnym produktom pre každého milovníka sprchy a kúpeľa. Hustá štruktúra hubky v kombinácii s mydlom vytvára dostatok peny čo je ideálne pre jemné čistenie pleti. Hubky sa dajú po použití ľahko zavesiť takže sa rýchlejšie usušia.